% 100 Güvenli Sipariş
Hızlı Sipariş İşleme
Kolay İade
Merhaba Ziyaretçi..!
Hakkımızda

 Her gün aynı gün teslimat gerçekleştiren meneksecicekci.com, tüm Türkiye'de sizlere hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Aktif olarak gönderim yaptığımız şehirlere bu linkten ulaşabilirsiniz.

 
Siparişiniz bize ulaştıktan sonra gönderim bölgesine en yakın dağıtım kanallarımız tarafından belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda sizleri siparişinizin her aşamasında e-mail ve sms ile bilgilendirip uçtan uca operasyonumuzu titizlikle takip etmekteyiz.
 
Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti bir arada sunmayı amaçlayan meneksecicekci.com, etkileyici taze çiçek aranjmanlarının yanında dekoratif ve şık el yapımı yeni vazolarıyla da fark yaratmayı amaçlıyor. Başka hiçbir sitede göremeyeceğiniz el yapımı dekoratif vazolar ve çiçek aranjmanları ile yenilikçi sürprizler hazırlayan meneksecicekci.com, özel günlerdeki en büyük yardımcınız olacak.
 
meneksecicekci.com ayrıca kişiye özel olarak sunduğu çiçek uzmanı eklentisi ile de kullanıcıların çiçek seçimi sürecinde yanında olmayı amaçlıyor. meneksecicekci.com çiçek uzmanı müşterileri dikkatlice dinler ve özel günü için ideal çiçeği onlar için bulur.
 
Hediye göndermek için her zaman yenilikçi çözümler üreten ve üretmeye de devam edecek meneksecicekci.com, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.
 
TEL : 0 216 420 4509 TEL 2 : 0 535 222 8171 TEL 3 : 0 553 212 6224
TEL : 0216 540 00 49
Mehmet Akif Mah. Elalmış Cad. No:2 1/B ÜMRANİYE
yurtdışı eğitim yurtdışı dil okulu yurtdışı yaz okulu yurtdışı üniversite